*** НАША АДРЕСА: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Б.Хмельницького, б.2.; ТЕЛЕФОН ТА e-mail: ( 04143)4 - 07 - 90, sonyashnyk_1984@ukr.net; РЕЖИМ РОБОТИ: понеділок - п’ятниця , субота та неділя - вихідні; ГОДИНИ РОБОТИ: ПОНЕДІЛОК - П‘ЯТНИЦЯ: 7:30-18:00*** !!!!

» » ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДО

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДО

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДО
Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі. Проектна потужність закладу складає 360 місць (6 дошкільних, 2 ясельні, 2 санаторні та 2 спец групи ). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 13 груп

Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик площею та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу централізоване.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів,
методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою, технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда,вчителя-дефектолога, інструктора з фізичної культури, музичного керівника, медичної сестри з масажу, медичної сестри з фізіотерапії, медичної сесри з ЛФК.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, мультиакустична система, колонка до мобільного телефону, проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу та зал ЛФК, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора на одне ліжко. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів. Обладнений кабінет з лікувальної фізкультури, кабінет з масажу та кабінет з фізіотерапії. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює дві сестри медичні старші, медична сестра з ЛФК, медична сестра з фізіотерапії.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, універсальний електропривід, електросковорода, дві жарочні шафи, електроплита , електроводонагрівач, холодильники с морозильними камерами.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 3 комп’ютерами та 2 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 4 принтерами, сканером, телевізором, фотоапаратом, 1 проектор, DVD, колонкою до мобільного телефону, 5 портативними колонками.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності
закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб
.
Повернутись
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.